Tamamlayıcı Sağlık Sigorttası Hakkında

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nedir?

Tamamlayıcı Sağlık SigortasıTamamlayıcı Sağlık Sigortası, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile anlaşmalı özel sağlık kuruluşlarında, Sosyal Güvenlik Kurumu ekstra fark ücreti ödemeksizin muayene, tahlil ve tetkiklerinizi yaptırabilmenizi, yatarak veya ayakta tedavi olabilmenizi sağlayan, Devlet destekli bir sigorta hizmetidir. Ayıracağı küçük bir bütçe ile sağlığını güvence tam güvence altına almak isteyen, Sosyal Güvenlik Kurumu kapsamındaki bireyler bu üründen faydalanabilir.

Okuşlar Sigorta ile “Tamamlayıcı Sağlık Sigortası” ANKARA Polatlı ‘da. Özel hastanelerde kaliteli hizmet almak isteyen tüm Polatlı halkına; “Siz gönül rahatlığı ile istediğiz sağlık kuruluşuna gidin, bu hizmetimiz sayesinde özel hastane farkı bizden” diyoruz!

SGK’lı iseniz, tamamlayıcı sağlık sigortası tam size göre!

Tamamlayıcı Sağlık Sigortasının Avantajları

Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından özel hastanelere ödenen sağlık harcamalarının bu limiti aşan kısmı bu sağlık sigortası tarafından karşılanmaktadır.

Uzun süreli veya yatarak tedavi gerektiren ciddi sağlık sorunları ile karşılaştığınızda Sağlık Sigortanız konaklama ve benzeri zorunlu masrafları da karşılamaktadır.

Normalde Sosyal Güvenlik Kurumu kapsamı dışında olan Akupunktur, ozon terapi, mezoterapi ya da estetik amaçlı operasyonlar gibi pek çok güncel sağlık hizmeti de bu sağlık sigortası kapsamına alınabilmektedir.

Bu sigortayı yaptırarak hem sağlık harcamalarınızdan tasarruf edebilir hem de daha kaliteli ve konforlu bir sağlık hizmeti alabilirsiniz.

Ayrıca düzenli sağlık kontrolleri sizin için bir lüks değil normal hayatınızın bir rutini haline gelir. İstediğiniz zaman, istediğiniz hastanede, istediğiniz doktora muayene olur, sıra beklemek zorunda kalmaz ve tüm tetkilerinizi beklemeden yaptırırsınız.

Özetle, bu sigorta himzeti sayesinde, istediğiniz özel hastanede, istediğiniz doktora muayene ve tedavi olabilir, gerekli tüm tetkikleri beklemeden yaptırabilir üstelik bunlar için SGK nın belirlediği cüzi farklar dışında her hangi bir ekstra maliyete katlanmazsınız.

TSS’den Faydalanma Koşulları

  • 55 Yaş altında iseniz,
  • Sosyal Sigortalar Kurumu kapsamında Sigortalı İseniz,
  • Tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırdıktan sonraki tüm sağlık sorunlarınızda,
  • Anlaşmalı tüm özel sağlık kuruluşlarında bu sigortadan yararlanabilirsiniz.

Sağlık Sigortası Bireysel Emeklilik ve Diğer Tüm Sigorta Hizmetlerimizle ilgili Sorularınız İçin Tıklayın:

https://okuslarsigorta.com/İletişim

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin:

https://www.instagram.com/okuslarsigorta/

https://www.facebook.com/okuslarsigortaltd/