Şu an sitemizde 20 kişi
bulunmaktadır

Farkibizden.com'un Resmi Şirket Bilgileri

FARKI BİZDEN
https://farkibizden.com
2020-122244- Ticaret-Hizmet
Okuşlar Sigorta Aracılık Hizmetleri LTD. ŞTİ.
Okuşlar Sigorta
Okuşlar Sigorta Aracılık Hizmetleri LTD. ŞTİ.
2280
V.NO: 640 00 37 184
0640003718400014
İnternet Mülkleri: https://farkibizden.com, https://www.okuslarsigorta.com, https://sendebiriktir.com
Sağlık Sigortanızın Dijital Adresi

Bir Telefon Kadar Yakınız

(0850) 888 06 00

Hakkımızda

Farkı Bizden, kamu otoritesi tarafından da desteklenen bir sigortacılık ürünü olan Tamamlayıcı Sağlık Sigortası alanında uzmanlaşmış kadrosu ile tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırmak ya da bu konuda detaylı bilgi sahibi olmak isteyen sigortalı adaylarının, bu sigortacılık ürünü hakkında canlı olarak telefonlacanlı görüntülü görüşme ile ve canlı chat yolu ile bilgi sahibi olabilecekleri, sigorta yaptıracakları şirketlerin anlaşmalı olduğu sağlık kuruluşlarını görebilecekleri, aynı zamanda iletişim kanallarımızdan canlı olarak poliçe ve fiyat teklifi alabilecekleri, diledikleri takdirde 10’un üzerindeki sigorta şirketinin karşılaştırmalı tamamlayıcı sağlık sigortası yaklaşık fiyatlarını anında görebilecekleri ve tarafımıza bir teklif formu ileterek yine 10’un üzerindeki seçkin sigorta şirketinin sizler için özel olarak hazırlanmış gerçek fiyat tekliflerini de görebileceğiniz çok kanallı, müşteri ve insan odaklı bir dijital platformdur.

Farkı Bizden markası, sektörde 30 yıllık tecrübeye sahip Başkent Ankara’nın, İç Anadolu bölgesinin ve ülkemizin önde gelen sigorta Acentelerinden Okuşlar Sigorta Aracılık Hizmetleri LTD ŞTİ’ye ait bir marka ve girişimdir.

Farkı Bizden olarak amacımız, öncelikli olarak makul poliçe tutarları karşılığında, oldukça cazip ve konforlu bir sağlık hizmetinden faydalanma olanağı sunan ve aynı zamanda kamu destekli bir sigortacılık ürünü olan Tamamlayıcı Sağlık Sigortasının bilinirliğini ve yaygınlığını artırmak,

Hızla dijitalleşen bir Dünyada ve bu yarışın gerisinde kalmak istemeyen Ülkemizde, tüketim ve satın alma anlayış ve kanalları değişen sigortalı ve potansiyel sigortalılarımıza, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası özelinde, oldukça sade ve anlaşılır içerikli Web Sitemiz, karşılaştırmalı yaklaşık ve gerçek fiyat teklif formlarımız, satış kanallarımız, canlı telefoncanlı görüntülü görüşme ve canlı chat gibi interaktif iletişim kanallarımızla; aynı zamanda hem danışmanlık, hem aracılık, hem de satış sonrası destek hizmeti sunarak, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası alanında bir fark yaratmayı amaçlıyoruz.

 

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası konusunda özelleşmiş, çok kanallı ve interaktif bir iletişim ve destek portalı olarak tasarlanan farkibizden.com web sitesini merkeze alan sistemimiz, hangi Sağlık Sigortası ürününü alacak olursanız olun; öncelikle teknik bir konu olan sağlık sigortası ve ilgili konular hakkında sizi bilgilendirmeyi amaçlamaktadır.

Dolayısıyla web sitemize girdiğinizde gözünüze ilk çarpan bölüm, görüntülü, telefonla ve chat yoluyla canlı danışmanlık hizmeti verdiğimiz "Hizmetlerimiz" bölümü olmaktadır. Bu sebeple öncelikle bu iletişim kanallarından hangisi sizin için uygunsa, sizleri ihtiyacınız olacak Sağlık Sigortası konusunda bilgilendirmek üzere bekleyen, konusunda uzman Tamamlayıcı Sağlık Sigortası danışmanlarımız tüm sorularınıza detaylı, anlaşılır ve doyurucu cevaplar vermek üzere sizi bekliyor olacaklar.

Konu hakkında zaten detaylı bilgi sahibiyseniz yine aynı kanallar yoluyla danışmanlarımız size ihtiyacınız olan Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ürünü ile ilgili poliçe ve fiyat teklifi sunabilecekler.

Buna ek olarak web sitemizde “Hizmetlerimiz” kısmındaki teklif al butonuna tıklayarak, karşınıza çıkacak teklif modülünden yaptırmak istediğiniz sigorta türünü (Özel Sağlık Sigortası, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Yabancılar İçin Sağlık Sigortası ve Seyahat Sağlık Sigortası) seçtikten sonra (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası için) karşılaştırmalı yaklaşık fiyatları gör butonuna tıklayıp, cinsiyet, yaş ve yaşanılan şehir bilgilerini doldurduktan sonra 10’dan fazla şirket için karşılaştırmalı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Yaklaşık Fiyat Tekliflerini görebilirsiniz.

Not: Web sitemizden anında görebileceğiniz karşılaştırmalı yaklaşık fiyatlar tablosu sadece “Tamamlayıcı Sağlık Sigortası” ürünü için geçerlidir. Tamamlayıcı sağlık sigortası ve diğer tüm sağlık sigortası türlerinde karşılaştırmalı gerçek fiyat tekliflerini görmek için aşağıdaki açıklamayı okuyunuz.

Karşılaştırmalı gerçek fiyat tekliflerini görmek için ise yaptırmak istediğiniz sağlık sigortası türünü seçtikten sonra karşılaştırmalı gerçek fiyat teklifi al butonuna tıklayıp, karşınıza çıkan forma istenen bilgileri doldurup bize göndermeniz yeterlidir. Alanında deneyimli sigorta uzmanlarımız sizler için 10’un üzerinde sigorta şirketinden size özel olarak hazırladıkları karşılaştırmalı gerçek fiyat tekliflerini en kısa süre içinde mail ya da Whatsapp yolu ile size ileteceklerdir.

Ayrıca yine “Hizmetlerimiz” bölümündeki “Anlaşmalı Sağlık Kurumları” butonuna tıklayarak hizmet almak istediğiniz sağlık kuruluşunun sigortanız kapsamında olup olmadığını da online olarak öğrenebilirsiniz.

Neden Biz

Kolay

Koltuğunuzdan Kalkmadan, Cep Telefonunuzdan Yada Bilgisayarınızdan

TSS İlgili Teklif, Bilgi ve Danışmanlık Alın!

Güvenli

30 Yıla Varan Sektör Tecrübesi, Güvenli Web Sitesi, Binlerce Memnun Müşteri ve Anlaşmalı Onlarca Seçkin Sigorta Şirketi!

Hızlı

Birkaç tıklamayla Tamamlayıcı Sağlık Sigortası İlgili Tüm Bilgi ve
İletişim Kanallarına Ulaş!

Uygun

Görüntülü ve Sesli Online Danışmanlığımız, Sektör Lideri Çözüm Ortaklarımız Sizin İçin En Uygun ve Kapsamlı Poliçeler!

Rakamlarla Hakkımızda

25000

Mevcut Poliçeler

120

Alınan Ödüller

1991

Sektöre Giriş

15000

Mutlu Müşteri