Hakkımızda

Farkı Bizden, kamu otoritesi tarafından da desteklenen bir sigortacılık ürünü olan Tamamlayıcı Sağlık Sigortası alanında uzmanlaşmış kadrosu ile tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırmak ya da bu konuda detaylı bilgi sahibi olmak isteyen sigortalı adaylarının, bu sigortacılık ürünü hakkında canlı olarak telefonla, canlı görüntülü görüşme ile ve canlı chat yolu ile bilgi sahibi olacakları, aynı zamanda yine bu kanallardan canlı olarak teklif alabilecekleri, tüm bunlara ek olarak online Tamamlayıcı Sağlık Sigortası teklifi alıp satın alabilecekleri çok kanallı, müşteri ve insan odaklı bir dijital platformdur.
Farkı Bizden markası, sektörde 30 yıllık tecrübeye sahip Başkent Ankara’nın, İç Anadolu bölgesinin ve ülkemizin önde gelen sigorta Acentelerinden Okuşlar Sigorta Aracılık Hizmetleri LTD ŞTİ’ye ait bir marka ve girişimdir.

Farkı Bizden olarak amacımız, öncelikli olarak makul poliçe tutarları karşılığında oldukça cazip ve konforlu bir sağlık hizmetinden faydalanma olanağı sunan ve aynı zamanda kamu destekli bir sigortacılık ürünü olan Tamamlayıcı Sağlık Sigortasının bilinirliğini ve yaygınlığını artırmak,
Hızla dijitalleşen bir dünyada ve bu yarışın gerisinde kalmak istemeyen ülkemizde, tüketim ve satın alma anlayış ve kanalları değişen sigortalı ve potansiyel sigortalılarımıza, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası özelinde, oldukça sade ve anlaşılır içerikli Web Sitemiz, online teklif alma ve satış kanallarımız, canlı telefon, canlı görüntülü görüşme ve canlı chat gibi interaktif iletişim kanallarımızla aynı zamanda hem danışmanlık hem de aracılık hizmeti sunarak Tamamlayıcı Sağlık Sigortası alanında bir fark yaratmayı amaçlıyoruz.

 

 

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası konusunda özelleşmiş çok kanallı ve interaktif bir iletişim ve destek portalı olarak tasarlanan farkibizden.com web sitesini merkeze alan sistemimiz öncelikle hangi Tamamlayıcı Sağlık Sigortasını alacak olursanız olun öncelikle, teknik bir konu olan tamamlayıcı sağlık sigortası ve ilgili konular hakkında sizi bilgilendirmeye amaçlamaktadır.

Dolayısıyla web sitemize girdiğinizde gözünüze ilk çarpan bölüm, görüntülü, telefonla ve chat yoluyla canlı danışmanlık hizmeti verdiğimiz "Hizmetlerimiz" bölümü olmaktadır. Bu sebeple öncelikle bu iletişim kanallarından hangisi sizin için uygunsa, sizleri ihtiyacınız olacak Tamamlayıcı Sağlık Sigortası konusunda bilgilendirmek üzere bekleyen, konusunda uzman Tamamlayıcı Sağlık Sigortası danışmanlarımız tüm sorularınıza detaylı, anlaşılır ve doyurucu cevaplar vermek üzere sizi bekliyor olacaklar.

Konu hakkında zaten detaylı bilgi sahibiyseniz yine aynı kanallar yoluyla danışmanlarımız size ihtiyacınız olan Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ürünü ile ilgili poliçe ve fiyat teklifi sunabilecekler.

İnternetle aram iyi ben sağlık sigortamı online olarak almak istiyorum diyorsanız, bu defa hizmetlerimiz sekmesinde ve yan menüde bulunan “Doğrudan Online Teklif Al” butonuna tıklayarak doğrudan TSS Poliçe teklifi alabilir ve isterseniz satın alma işlemini de AXA Sigorta güvencesi ve SSL sertifikası ile bilgilerinizin korunduğu bu alandan yapabilirsiniz.

Ayrıca yine “Hizmetlerimiz” bölümündeki “Anlaşmalı Sağlık Kurumları” butonuna tıklayarak hizmet almak istediğiniz sağlık kuruluşunun sigortanız kapsamında olup olmadığını da online olarak öğrenebilirsiniz. (Bu hizmet şimdilik sadece AXA sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ürünleri için geçerldir.)

Neden Biz

Kolay

Koltuğunuzdan Kalkmadan, Cep Telefonunuzdan Yada Bilgisayarınızdan

TSS İlgili Teklif, Bilgi ve Danışmanlık Alın!

Güvenli

30 Yıla Varan Sektör Tecrübesi, Binlerce Memnun Müşteri ve AXA Sigorta Online Güvencesi!

Hızlı

Birkaç tıklamayla Tamamlayıcı Sağlık Sigortası İlgili Tüm Bilgi ve
İletişim Kanallarına Ulaş!

Uygun

Görüntülü ve Sesli Online Danışmanlığımız, Sektör Lideri Çözüm Ortağımız Sizin İçin En Uygun ve Kapsamlı Poliçeler!

Rakamlarla Hakkımızda

20000

Mevcut Poliçeler

120

Alınan Ödüller

1991

Sektöre Giriş

15000

Mutlu Müşteri

RESMİ BELGELERİMİZ ve SERTİFİKALARIMIZ İÇİN TIKLAYINIZ