Şu an sitemizde 10 kişi
bulunmaktadır

MagdeBurger

Magdeburger Sigortanın Sunduğu Sağlık Sigortası Hizmetleri

Sigortacılık Sektörünün köklü kuruluşlarından MAGDEBURGER Sigorta Aşağıdaki sigorta dallarında hizmet vermektedir:

Özel Sağlık Sigortası

Teklif Al

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Teklif Al

Seyahat Sağlık Sigortası

Teklif Al

Yabancı Sağlık Sigortası

Teklif Al

Bu kısımdan sonraki detaylar, tamamlayıcı sağlık sigortası ile ilgili olup, diğer sağlık sigortası ürünleri hakkında detaylı bilgi almak için teklif al butonuna tıklayıp bize teklif sorgulama formu gönderebilir ya da Whatsapp ya da Telefon gibi diğer iletişim kanallarından bize ulaşabilirsiniz!

Magdeburger Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Magdeburger Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nın ayrıcalıklı teminat paket seçenekleriyle SGK ile anlaşmalı özel hastanelerde fark ödemeden sağlık hizmeti alabilirsiniz.

Magdeburger Sigorta Tamamlayıcı Sağlık sigortasında yatarak ve ayaktan tedavi teminatlı sigortalarda iki farklı ürün sunmaktadır. Bunlardan 1.si ayaktan tedavilerde yıllık 10 doktor muayenesi ile sınırlı “10lu Paket”, ikincisi ise yine ayaktan tedavilerde yıllık sınırsız sayıda ayaktan doktor muayenesi ve tetkik-tahlil sunan “Sınırsız Paket”tir.

Magdeburger Sigorta’da yeni doğan bebekler doğum tarihi itibariyle 15.gün risk analizi değerlendirmesi yapılarak sigorta ettirenin 18 yaşından büyük olması durumunda sigortalanır. 0-6 yaş çocuklar tek başına sigortalanamaz.7-17 yaş çocuklar sigorta ettirenin 18 yaşından büyük olması şartıyla tek başına sigortalanabilir.

Magdeburger Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile ilgili daha detaylı bilgi almak için, Web Sitemizdeki Whatsapp ve Telefon iconlarına tıklayarak bize ulaşabilirsiniz!

Magdeburger Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teminatlar ve Genel Koşullar

Giriş Yaşı: 0 – 60 Yaş Aralığı. Yeni doğan bebekler doğum tarihi itibariyle 15.gün risk analizi değerlendirmesi yapılarak sigorta ettirenin 18 yaşından büyük olması durumunda sigortalanır. 0-6 yaş çocuklar tek başına sigortalanamaz.7-17 yaş çocuklar sigorta ettirenin 18 yaşından büyük olması şartıyla tek başına sigortalanabilir.

Doğum Teminatı: MAGDEBURGER Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortasında Doğum-Gebelik teminatı yoktur.

Ömür Boyu Yenileme Garantisi: 3 yıllık kesintisiz sigortalılık ardından yapılan değerlendirme sonrası ömür boyu yenileme garantisi verilmektedir.

Geçmiş Hastalık: MAGDEBURGER Sigorta’da geçmiş hastalıklar Tamamlayıcı Sağlık Sigortasında kapsam dışıdır.

Bekleme Süresi: İlk sigortalanma tarihinden sonra ortaya çıkan ve yatarak tedavi kapsamındaki tüm işlemler ile ayakta veya yatarak olmasına bakılmaksızın tüm fizik tedavi ve rehabilitasyon ile ilgili giderler, ilk sigortalanma tarihinden başlamak üzere 3 aylık bekleme süresi boyunca teminat kapsamı dışındadır.

Teminatlar

Magdeburger Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası teminatları, tüm Tamamlayıcı Sağlık Sigortalarında olduğu gibi, yatarak ve ayaktan tedavi teminatlarından oluşmaktadır.

1-) Ayakta Tedavi Teminatları: Bu teminat grubu ile, muayene, tanı işlemleri, teşhis ve tedavinin hastanede yatmayı gerektirmediği hallerde, sağlık kurumlarında yapılan işlemleri kapsar. Ayakta Tedavi Teminat Grubu aşağıdaki teminatları içermektedir.

Ayakta tedavi teminatları, Doktor muayenesi, görüntüleme, tahlil ve tanı yöntemleri ile fizik tedavi hizmetinden oluşmaktadır. Magdeburger sigorta için ayakta tedavi teminatı limitleri aşağıdaki gibidir.

Ayakta Tedavi Teminatları

·       Doktor Muayene

Yılda 10 Adet ( 10lu Pakette)

·       Doktor Muayene

Sınırsız (Sınırsız Pakette)

·       Laboratuvar

Sınırsız

·       Görüntüleme

Sınırsız

·       İleri Tanı Yöntemleri

Sınırsız

·       Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

(Poliçe Limitleri Dahilinde)

2-) Yatarak Tedavi Teminatları: Bu teminat grubu ile Sigortalının, ameliyat ve hastanede yatarak yapılan tedavileri için, hastaneye yatış-çıkış tarihleri arasındaki doktor, ameliyathane, oda yemek, refakatçi (bir kişi ile sınırlıdır), tıbbi malzeme, ilaç ve hastalığın komplikasyonlarının tedavisi için tıbbi gerekliliği bulunan tıbbi hizmetlere ait giderleri ile yoğun bakım giderleri karşılanır. Yatarak Tedavi Teminat Grubu aşağıdaki teminatları içermektedir:

Yatarak Tedavi Teminatları

·       Ameliyat Giderleri

Limitsiz

·       Ambulans

Limitsiz

·       Yoğun Bakım   

Limitsiz

·       Küçük Müdahaleler

Limitsiz

·       Kemoterapi

Limitsiz

·       Radyoterapi

Limitsiz

·       Koroner Anjiyografi

Limitsiz

·       Diyaliz

Limitsiz

·       Yapay Uzuv

10.000 TL

·       Tedavi İçin Yatış

Limitsiz

·       Tek Kişilik Oda ve Yemek

Limitsiz

·       Refakatçi

Limitsiz

·       Evde Bakım

(Dahil Değil)

·       Yatış Sonrası Fizik Tedavi

(Poliçe Limitleri Dahilinde)

Ekstra Teminatlar: Magdeburger sigorta yukarıdaki teminatların yanı sıra sizlere daha konforlu bir sağlık hizmeti deneyimi yaşatmak için bazı ücretsiz ek avantajlar da sunmaktadır. Magdeburger sigortanın Tamamlayıcı Sağlık Sigortası poliçe sahiplerine sunduğu bedelsiz ek avantajları aşağıdaki gibidir:

Ekstra (Bedelsiz) Teminatlar

·       Check Up

Yok

·       Diş Paketi

Yok

·       Diyetisyen (Uzaktan Görüntülü)

Yılda 3 Kez (15’er dk.)

·       Psikolog (Uzaktan Görüntülü)

Yılda 2 Kez (15’er dk.)

·       Uzaktan Tıbbi Danışmanlık

Sınırsız

·       Ücretsiz (Covid vb. İçin) PCR Testi

Yılda 1 Kez (Ek teminat ödenerek)

Magdeburger Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

Magdeburger Sigortanın Tamamlayıcı Sağlık Sigortasında anlaşmalı olduğu hastanelerin kapsamı seçmiş olduğunuz portföy türüne göre değişiklik göstermektedir. Bizim web sitemizde sunduğumuz anlaşmalı sağlık kurumları listesi ise en geniş kapsamlı portföye göre verilmektedir. Diğer taraftan web sitemizde hizmetinize sunduğumuz anlaşmalı sağlık kurumları listeleri sık aralıklarla güncellense de yeni değişikliklerin listelerimize yansıması zaman alabilmektedir.

Belirttiğimiz sebeplerle sigorta poliçenizi yaptırmadan önce sigorta şirketinizin kapsamında olduğu görünen hastaneyi arayıp sigorta yaptıracağınız şirketle anlaşmalarının geçerli olup olmadığını teyit ettirmeniz her zaman yararınıza olacaktır!

Magdeburger Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

Tüm sigorta şirketlerinde olduğu gibi Magdeburger Sigorta’da Tamamlayıcı Sağlık Sigortası poliçe ücretleri hesaplanırken, bugüne kadar herhangi bir sağlık sorunu yaşamayan kişiler için yaş, cinsiyet ve yaşanan şehir temel parametreler olarak esas alınır.

Ancak sigorta şirketlerinin gerçek poliçe fiyatlarını belirleyebilmeleri için bundan daha fazlasına ihtiyaçları vardır. Dolayısıyla herhangi bir sigorta şirketinden tamamlayıcı sağlık sigortası fiyat teklifi alabilmeniz için yaş (Gün, Ay, Yıl şeklinde doğum tarihiz), cinsiyet ve yaşadığınız şehir kriterlerinin yanı sıra sağlık geçmişinizin de sorgulanabilmesi için TC kimlik numaranızın o sigorta şirketinin hesaplama modülüne girilmesi gerekir.

Diğer taraftan web sitemizdeki teklif al modüllerine tıklayarak karşınıza çıkan fiyat hesaplama modülüne yaş, cinsiyet ve yaşadığınız şehir seçeneklerini yazıp hesapla butonuna bastığınızda Magdeburger sigorta dahil anlaşmalı olduğumuz 10’dan fazla sigorta şirketine ait “Yaklaşık Fiyatları” görebilirisiniz.

Magdeburger Sigortadan gerçek bir tamamlayıcı sağlık sigortası fiyat teklifi alabilmeniz için ise, karşınıza çıkan ortalama fiyat modüllerinin alt kısmındaki güncel fiyat al butonuna tıklayıp, çıkan forma TC kimlik numaranız dahil istenilen bilgileri girdiğinizde. Tecrübeli danışmanlarımız en geç 24 saat içinde Magdeburger sigorta dahil anlaşmalı olduğumuz 10’dan fazla sigorta şirketinin sizin için sunduğu gerçek fiyat tekliflerini tarafınıza ileteceklerdir.

Not: Açıklamalara dayanak olarak 01.07.2021 tarihli Magdeburger Sigorta Resmî Web Sitesi içeriği esas alınmıştır.