Okuşlar Sigorta 1991’den Beri, İyi Günde Kötü Günde

Türk Nippon Sigorta

TÜRK NİPPON Sigortanın Sunduğu Sağlık Sigortası Hizmetleri

 

Sigortacılık Sektörünün köklü kuruluşlarından TÜRK NİPPON Sigorta Aşağıdaki sigorta dallarında hizmet vermektedir:

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Teklif Al

Özel Sağlık Sigortası

Teklif Al

Seyahat Sağlık Sigortası

Teklif Al

Yabancı Sağlık Sigortası

Teklif Al

Bu kısımdan sonraki detaylar, tamamlayıcı sağlık sigortası ile ilgili olup, diğer sağlık sigortası ürünleri hakkında detaylı bilgi almak için teklif al butonuna tıklayıp bize teklif sorgulama formu gönderebilir ya da Whatsapp ya da Telefon gibi diğer iletişim kanallarından bize ulaşabilirsiniz!

 

TÜRK NİPPON Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

 

Türk Nippon Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile SGK anlaşması bulunan özel hastanelerde, Türk Nippon Sigorta A.Ş. tarafından belirlenmiş kurumlarda geçerli olmak üzere fark ödemeden öncelikli ve kaliteli bir sağlık hizmeti alabilirsiniz.

TÜRK NİPPON Sigorta, özel hastanelerde SGK tarafından bir kısmı karşılanan muayene, tetkik ve tedavi masraflarınız için ödenmesi gereken fark tutarını poliçenizde belirtilen koşullar dahilinde karşılar, tedavi sürecinin her aşamasında kendinizi güvende hissetmenizi sağlar.

Türk Nippon Sigortanın “Standart Tamamlayıcı Sağlık Sigortası” ve “Sağlığın Bizde Tamamlayıcı Sağlık sigortası” olmak üzere iki farklı tamamlayıcı sağlık sigortası paketi bulunmaktadır. Bunlardan Standart paket diğer tamamlayıcı sağlık sigortaları ile benzer güvence ve özellikleri taşısa da “Sağlığın Bizde” paketi oldukça farklı hak ve ayrıcalıklar içermektedir.

Buna göre “Sağlığın Bizde Tamamlayıcı Sağlık sigortasında Tamamlayıcı Sağlık Sigortası giriş yaşı 80’e kadar çıkarken, bu pakette geçmiş hastalıklar da sigorta teminatı kapsamındadır.

Not: TÜRK NİPPON Sigorta “Standart Tamamlayıcı Sağlık Sigortası” ve “Sağlığın Bizde Tamamlayıcı Sağlık Sigortası” ile ilgili daha detaylı bilgi almak için, Web Sitemizdeki Whatsapp ve Telefon iconlarına tıklayarak bize ulaşabilirsiniz!

 

TÜRK NİPPON Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teminatlar ve Genel Koşullar

 

Giriş Yaşı A-) Türk Nippon Tamamlayıcı Sağlık Sigortası: 0-59 Yaş Aralığı. 0-17(17 dahil) yaş aralığındaki çocuklar da ebeveynleri olmadan ek prim uygulanarak tek başlarına sigortalanabilmektelerdir.

Giriş Yaşı B-) Türk Nippon Sağlığın Bizde Sigortası: 0- 80 yaş arasında olan (80 yaş dahil) ve SGK kaydı bulunan herkes için poliçe yapılabilmektedir. SGK tarafından kapsama alınan ve SGK sağlık hizmetlerinden yararlanma hakkı olan kişiler bu üründen yararlanabilmektedir.

Ömür Boyu Yenileme Garantisi: 56 yaşını geçmemek kaydıyla 3 yıllık kesintisiz sigortalılık ardından yapılan değerlendirme sonrası ömür boyu yenileme garantisi verilmektedir.

Geçmiş Hastalık A-) Türk Nippon Tamamlayıcı Sağlık Sigortası: TÜRK NİPPON Tamamlayıcı Sağlık Sigortasında geçmiş hastalıklar kapsam dışıdır.

Geçmiş Hastalık B-) Türk Nippon Sağlığın Bizde Sigortası: Bu ürünümüzde Sigortalının poliçe başlangıç tarihinden önce var olan şikayet ve hastalıkları ile ilgili her türlü sağlık tedavi masrafları kapsam dahilindedir.

Bekleme Süresi: İlk sigortalanma tarihinden sonra ortaya çıkan ve yatarak tedavi kapsamındaki tüm işlemler ile ayakta veya yatarak olmasına bakılmaksızın tüm fizik tedavi ve rehabilitasyon ile ilgili giderler, ilk sigortalanma tarihinden başlamak üzere 3 aylık bekleme süresi boyunca teminat kapsamı dışındadır.

 

Teminatlar

 

TÜRK NİPPON Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası teminatları, tüm Tamamlayıcı Sağlık Sigortalarında olduğu gibi, yatarak ve ayaktan tedavi teminatlarından oluşmaktadır. TÜRK NİPPON sigortada dilerseniz ek prim ödeyerek (Gebelik teminatı ekleyerek) Tamamlayıcı Sağlık Sigortası poliçenizi Gebelik Kapsamlı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası poliçesine de çevirebilirsiniz.

1-) Ayakta Tedavi Teminatları: Bu teminat grubu ile, muayene, tanı işlemleri, teşhis ve tedavinin hastanede yatmayı gerektirmediği hallerde, sağlık kurumlarında yapılan işlemleri kapsar. Ayakta Tedavi Teminat Grubu aşağıdaki teminatları içermektedir.

Ayakta tedavi teminatları, Doktor muayenesi, görüntüleme, tahlil ve tanı yöntemleri ile fizik tedavi hizmetinden oluşmaktadır. TÜRK NİPPON sigorta için ayakta tedavi teminatı limitleri aşağıdaki gibidir.

Ayakta Tedavi Teminatları

·       Doktor Muayene

Yılda 10 Adet

·       Laboratuvar

Sınırsız

·       Görüntüleme

Sınırsız

·       İleri Tanı Yöntemleri

Sınırsız

·       Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

(Poliçe Limitleri Dahilinde)

2-) Yatarak Tedavi Teminatları: Bu teminat grubu ile, Sigortalı’nın, ameliyat ve hastanede yatarak yapılan tedavileri için, hastaneye yatış-çıkış tarihleri arasındaki doktor, ameliyathane, oda yemek, refakatçi (bir kişi ile sınırlıdır), tıbbi malzeme, ilaç ve hastalığın komplikasyonlarının tedavisi için tıbbi gerekliliği bulunan tıbbi hizmetlere ait giderleri ile yoğun bakım giderleri karşılanır. Yatarak Tedavi Teminat Grubu aşağıdaki teminatları içermektedir:

Yatarak Tedavi Teminatları

·       Ameliyat Giderleri

Limitsiz

·       Ambulans

Limitsiz

·       Yoğun Bakım   

Limitsiz

·       Küçük Müdahaleler

Limitsiz

·       Kemoterapi

Limitsiz

·       Radyoterapi

Limitsiz

·       Koroner Anjiyografi

Limitsiz

·       Diyaliz

Limitsiz

·       Yapay Uzuv

Dahil Değil

·       Tedavi İçin Yatış

Limitsiz

·       Tek Kişilik Oda ve Yemek

Limitsiz

·       Refakatçi

Limitsiz

·       Evde Bakım

Dahil Değil

·       Yatış Sonrası Fizik Tedavi

(Poliçe Limitleri Dahilinde)

 3-) Ekstra Teminatlar: TÜRK NİPPON sigorta yukarıdaki teminatların yanı sıra sizlere daha konforlu bir sağlık hizmeti deneyimi yaşatmak için bazı ücretsiz ek avantajlar da sunmaktadır. TÜRK NİPPON sigortanın Tamamlayıcı Sağlık Sigortası poliçe sahiplerine sunduğu bedelsiz ek avantajları aşağıdaki gibidir:

Ekstra (Bedelsiz) Teminatlar

·       Check Up

Yılda 1 Kez (Ek Teminatla)

·       Diş Paketi

Yılda 1 Kez

·       Diyetisyen

Yılda 1 Kez

·       Psikolog

Yılda 1 Kez

·       Uzaktan Tıbbi Danışmanlık

Yok

 

TÜRK NİPPON Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

 

TÜRK NİPPON Sigortanın Tamamlayıcı Sağlık Sigortasında anlaşmalı olduğu hastanelerin kapsamı seçmiş olduğunuz portföy türüne göre değişiklik göstermektedir. Bizim web sitemizde sunduğumuz anlaşmalı sağlık kurumları listesi ise en geniş kapsamlı portföye göre verilmektedir. Diğer taraftan web sitemizde hizmetinize sunduğumuz anlaşmalı sağlık kurumları listeleri sık aralıklarla güncellense de yeni değişikliklerin listelerimize yansıması zaman alabilmektedir.

Belirttiğimiz sebeplerle sigorta poliçenizi yaptırmadan önce sigorta şirketinizin kapsamında olduğu görünen hastaneyi arayıp sigorta yaptıracağınız şirketle anlaşmalarının geçerli olup olmadığını teyit ettirmeniz her zaman yararınıza olacaktır!

 

TÜRK NİPPON Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

 

Tüm sigorta şirketlerinde olduğu gibi TÜRK NİPPON Sigorta’da Tamamlayıcı Sağlık Sigortası poliçe ücretleri hesaplanırken, bugüne kadar herhangi bir sağlık sorunu yaşamayan kişiler için yaş, cinsiyet ve yaşanan şehir temel parametreler olarak esas alınır.

Ancak sigorta şirketlerinin gerçek poliçe fiyatlarını belirleyebilmeleri için bundan daha fazlasına ihtiyaçları vardır. Dolayısıyla herhangi bir sigorta şirketinden tamamlayıcı sağlık sigortası fiyat teklifi alabilmeniz için yaş (Gün, Ay, Yıl şeklinde doğum tarihiz), cinsiyet ve yaşadığınız şehir kriterlerinin yanı sıra sağlık geçmişinizin de sorgulanabilmesi için TC kimlik numaranızın o sigorta şirketinin hesaplama modülüne girilmesi gerekir.

Diğer taraftan web sitemizdeki teklif al modüllerine tıklayarak karşınıza çıkan fiyat hesaplama modülüne yaş, cinsiyet ve yaşadığınız şehir seçeneklerini yazıp hesapla butonuna bastığınızda TÜRK NİPPON sigorta dahil anlaşmalı olduğumuz 10’dan fazla sigorta şirketine ait “Yaklaşık Fiyatları” görebilirisiniz.

TÜRK NİPPON Sigortadan gerçek bir tamamlayıcı sağlık sigortası fiyat teklifi alabilmeniz için ise, karşınıza çıkan ortalama fiyat modüllerinin alt kısmındaki güncel fiyat al butonuna tıklayıp, çıkan forma TC kimlik numaranız dahil istenilen bilgileri girdiğinizde. Tecrübeli danışmanlarımız en geç 24 saat içinde TÜRK NİPPON sigorta dahil anlaşmalı olduğumuz 10’dan fazla sigorta şirketinin sizin için sunduğu gerçek fiyat tekliflerini tarafınıza ileteceklerdir.

Not: Açıklamalara dayanak olarak 01.07.2021 tarihli TÜRK NİPPON Sigorta Resmî Web Sitesi içeriği esas alınmıştır.