Şu an sitemizde 6 kişi
bulunmaktadır

Neova Sigorta

NEOVA Sigortanın Sunduğu Sağlık Sigortası Hizmetleri

Sigortacılık Sektörünün köklü kuruluşlarından NEOVA Sigorta Aşağıdaki sigorta dallarında hizmet vermektedir:

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Teklif Al

Özel Sağlık Sigortası

 

Seyahat Sağlık Sigortası

 

Yabancı Sağlık Sigortası

 

NEOVA Sigorta yalnızca Tamamlayıcı Sağlık Sigortası alanında hizmet veren bir şirket olduğu için, bundan sonraki açıklamalar tamamlayıcı sağlık sigortası ile ilgili olup, bu ürünle ilgili detaylı bilgi almak için teklif al butonuna tıklayıp bize teklif sorgulama formu gönderebilir ya da Whatsapp ya da Telefon gibi diğer iletişim kanallarından bize ulaşabilirsiniz!

NEOVA Sigorta “Tam Katılım” Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile beklenmedik bir sağlık problemi veya kaza sonucunda alacağınız sağlık hizmetleri karşılığında ödeyeceğiniz fark ücretini teminat altına alın!

NEOVA Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, SGK ile anlaşmalı özel sağlık kurumlarında alınan ek ücretlerin teminat altına alındığı bir sigortadır. Tamamlayıcı nitelikte olan bu sigorta, SGK kapsamındaki genel sağlık sigortalıları ve bakmakla yükümlü olduğu kişilerin sağlık kurumlarından hizmet almalarının ardından karşılaşacakları ilave ücretleri teminat altına almaktadır.  Aktif SGK güvenceniz varsa ve 59 yaşın altındaysanız Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’ndan yararlanabilirsiniz.

NEOVA Sigorta olarak, anlaşmalı olduğumuz kurumlarda geçerli limitsiz “yatarak tedavi ve 12 defalık ayakta tedavi” teminatı veya “yatarak tedavi” teminatı içeren sigortası ile acil durumlarda kullanılmak üzere Kara Ambulansı hizmeti de sunmaktayız.

NEOVA Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teminatlar ve Genel Koşullar

Giriş Yaşı: 0-59 Yaş Aralığı. Çocuklar ebeveynleri olmadan ek prim uygulanarak tek başlarına sigortalanabilmektelerdir. 

Ömür Boyu Yenileme Garantisi: 3 yıllık kesintisiz sigortalılık ardından yapılan değerlendirme sonrası ömür boyu yenileme garantisi verilmektedir.

Geçmiş Hastalık: NEOVA Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortasında geçmiş hastalıklar kapsam dışıdır.

Bekleme Süresi: İlk sigortalanma tarihinden sonra ortaya çıkan ve yatarak tedavi kapsamındaki tüm işlemler ile ayakta veya yatarak olmasına bakılmaksızın tüm fizik tedavi ve rehabilitasyon ile ilgili giderler, ilk sigortalanma tarihinden başlamak üzere 3 aylık bekleme süresi boyunca teminat kapsamı dışındadır. Bazı hastalıklarda bu süre 3 yıla kadar çıkabilmektedir. 

Teminatlar

NEOVA Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası teminatları, tüm Tamamlayıcı Sağlık Sigortalarında olduğu gibi, yatarak ve ayaktan tedavi teminatlarından oluşmaktadır. NEOVA Sigorta gebelik ve doğumdan kaynaklı sağlık giderlerini henüz teminat altına almamaktadır.

1-) Ayakta Tedavi Teminatları: Bu teminat grubu ile, muayene, tanı işlemleri, teşhis ve tedavinin hastanede yatmayı gerektirmediği hallerde, sağlık kurumlarında yapılan işlemleri kapsar. Ayakta tedavi teminatları, Doktor muayenesi, görüntüleme, tahlil ve tanı yöntemleri ile fizik tedavi hizmetinden oluşmaktadır. NEOVA Sigorta “Tam Katılım Sağlık Sigortası” için ayakta tedavi teminatı limitleri aşağıdaki gibidir.

Ayakta Tedavi Teminatları

·       Doktor Muayene

Yılda 12 Adet

·       Laboratuvar

Sınırsız

·       Görüntüleme

Sınırsız

·       İleri Tanı Yöntemleri

Sınırsız

·       Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

(Poliçe Limitleri Dahilinde)

2-) Yatarak Tedavi Teminatları: Bu teminat grubu ile, Sigortalının, ameliyat ve hastanede yatarak yapılan tedavileri için, hastaneye yatış-çıkış tarihleri arasındaki doktor, ameliyathane, oda yemek, refakatçi (bir kişi ile sınırlıdır), tıbbi malzeme, ilaç ve hastalığın komplikasyonlarının tedavisi için tıbbi gerekliliği bulunan tıbbi hizmetlere ait giderleri ile yoğun bakım giderleri karşılanır. Yatarak Tedavi Teminat Grubu aşağıdaki teminatları içermektedir:

Yatarak Tedavi Teminatları

·       Ameliyat Giderleri

Limitsiz

·       Ambulans

Limitsiz

·       Yoğun Bakım   

Limitsiz

·       Küçük Müdahaleler

Limitsiz

·       Kemoterapi

Limitsiz

·       Radyoterapi

Limitsiz

·       Koroner Anjiyografi

Limitsiz

·       Diyaliz

Limitsiz

·       Yapay Uzuv

(Poliçe Limitleri Dahilinde)

·       Tedavi İçin Yatış

Limitsiz

·       Tek Kişilik Oda ve Yemek

Limitsiz

·       Refakatçi

Limitsiz

·       Evde Bakım

(Poliçe Limitleri Dahilinde)

·       Yatış Sonrası Fizik Tedavi

(Poliçe Limitleri Dahilinde)

3-) Ekstra Teminatlar: NEOVA sigorta yukarıdaki teminatların yanı sıra sizlere daha konforlu bir sağlık hizmeti deneyimi yaşatmak için bazı ücretsiz ek avantajlar da sunmaktadır. NEOVA sigortanın Tamamlayıcı Sağlık Sigortası poliçe sahiplerine sunduğu bedelsiz ek avantajları aşağıdaki gibidir:

Ekstra (Bedelsiz) Teminatlar

·       Check Up

Yılda 1 Kez

·       Diş Paketi

Yılda 1 Kez

·       Diyetisyen

Online Sınırsız

·       Psikolog

Online Sınırsız

·       Uzaktan Tıbbi Danışmanlık

Online Sınırsız

·       Mamografi (40 Yaş Üstü Kadınlarda)

Yılda 1 Kez

·       PSA (Erkeklerde)

Yılda 1 Kez

NEOVA Sigorta “Tam Katılım” Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

NEOVA Sigortanın Tamamlayıcı Sağlık Sigortasında anlaşmalı olduğu hastanelerin kapsamı seçmiş olduğunuz portföy türüne göre değişiklik göstermektedir. Bizim web sitemizde sunduğumuz anlaşmalı sağlık kurumları listesi ise en geniş kapsamlı portföye göre verilmektedir. Diğer taraftan web sitemizde hizmetinize sunduğumuz anlaşmalı sağlık kurumları listeleri sık aralıklarla güncellense de yeni değişikliklerin listelerimize yansıması zaman alabilmektedir.

Belirttiğimiz sebeplerle sigorta poliçenizi yaptırmadan önce sigorta şirketinizin kapsamında olduğu görünen hastaneyi arayıp sigorta yaptıracağınız şirketle anlaşmalarının geçerli olup olmadığını teyit ettirmeniz her zaman yararınıza olacaktır!

NEOVA Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

Tüm sigorta şirketlerinde olduğu gibi NEOVA Sigorta’da Tamamlayıcı Sağlık Sigortası poliçe ücretleri hesaplanırken, bugüne kadar herhangi bir sağlık sorunu yaşamayan kişiler için yaş, cinsiyet ve yaşanan şehir temel parametreler olarak esas alınır.

Ancak sigorta şirketlerinin gerçek poliçe fiyatlarını belirleyebilmeleri için bundan daha fazlasına ihtiyaçları vardır. Dolayısıyla herhangi bir sigorta şirketinden tamamlayıcı sağlık sigortası fiyat teklifi alabilmeniz için yaş (Gün, Ay, Yıl şeklinde doğum tarihiz), cinsiyet ve yaşadığınız şehir kriterlerinin yanı sıra sağlık geçmişinizin de sorgulanabilmesi için TC kimlik numaranızın o sigorta şirketinin hesaplama modülüne girilmesi gerekir.

Diğer taraftan web sitemizdeki teklif al modüllerine tıklayarak karşınıza çıkan fiyat hesaplama modülüne yaş, cinsiyet ve yaşadığınız şehir seçeneklerini yazıp hesapla butonuna bastığınızda NEOVA sigorta dahil anlaşmalı olduğumuz 10’dan fazla sigorta şirketine ait “Yaklaşık Fiyatları” görebilirisiniz.

NEOVA Sigortadan gerçek bir tamamlayıcı sağlık sigortası fiyat teklifi alabilmeniz için ise, karşınıza çıkan ortalama fiyat modüllerinin alt kısmındaki güncel fiyat al butonuna tıklayıp, çıkan forma TC kimlik numaranız dahil istenilen bilgileri girdiğinizde. Tecrübeli danışmanlarımız en geç 24 saat içinde NEOVA sigorta dahil anlaşmalı olduğumuz 10’dan fazla sigorta şirketinin sizin için sunduğu gerçek fiyat tekliflerini tarafınıza ileteceklerdir.

Not: Açıklamalara dayanak olarak 17.12.2021 tarihli NEOVA Sigorta Resmî Web Sitesi içeriği esas alınmıştır.