Şu an sitemizde 14 kişi
bulunmaktadır

Quick Sigorta

Quick Sigortanın Sunduğu Sağlık Sigortası Hizmetleri

Sigortacılık Sektörünün köklü kuruluşlarından Quick Sigorta Aşağıdaki sigorta dallarında hizmet vermektedir:

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Teklif Al

Özel Sağlık Sigortası

 

Seyahat Sağlık Sigortası

 

Yabancı Sağlık Sigortası

 

Bu kısımdan sonraki detaylar, tamamlayıcı sağlık sigortası ile ilgili olup, diğer sağlık sigortası ürünleri hakkında detaylı bilgi almak için teklif al butonuna tıklayıp bize teklif sorgulama formu gönderebilir ya da Whatsapp ya da Telefon gibi diğer iletişim kanallarından bize ulaşabilirsiniz!

 

Quick Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

 

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile anlaşmalı sağlık kurumlarında Quick Sigortalı olmanın ayrıcalıklarını bütçenize uygun primlerle yaşayın! SGK ile anlaşmalı özel hastanelerde muayene, tetkik ve tedavi giderleriniz için fark ücreti ödemeden güvencemiz altında olabilirsiniz.

Quick Sigorta, özel hastanelerde SGK tarafından bir kısmı karşılanan muayene, tetkik ve tedavi masraflarınız için ödenmesi gereken fark tutarını poliçenizde belirtilen koşullar dahilinde karşılar, tedavi sürecinin her aşamasında kendinizi güvende hissetmenizi sağlar.

Quick Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile ilgili daha detaylı bilgi almak için, Web Sitemizdeki Whatsapp ve Telefon iconlarına tıklayarak bize ulaşabilirsiniz!

 

Quick Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teminatlar ve Genel Koşullar

 

Giriş Yaşı: 0 – 59 Yaş Aralığı. 0-17(17 dahil) yaş aralığındaki çocuklar en az 1 ebeveynleri ile birlikte sigortalanabilmektelerdir.

Doğum Teminatı: Quick Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası poliçelerine gebelik ve doğum sigortaları dahil edilememektedir.

Ömür Boyu Yenileme Garantisi: 45 yaşından önce Quick Tamamlayıcı Sağlık Sigortasına girmiş sigortalılarımız ek prim ödeyerek 1. veya 2. yılın sonunda Ömür Boyu Yenileme Garantisi kazanabilirler.

Diğer sigorta şirketinde Ömür Boyu Yenileme Garantisi hakkı kazanamamış 45 yaşa kadar sigortalılar ise en az 1 tam yıl kesintisiz sigortalılık süresini doldurmuş iseler ek prim ödeyerek Quick Tamamlayıcı Sağlık Sigortasına Ömür Boyu Yenileme Garantisi hakkı kazanarak başlayabilirler.

Şu anda Türkiye’de tüm sigorta şirketleri içerisinde ömür boyu yenileme garantisini en kısa sürede veren şirket Quick Sigortadır.

Geçmiş Hastalık: Quick Sigorta’da geçmiş hastalıklar Tamamlayıcı Sağlık Sigortasında kapsam dışıdır.

Bekleme Süresi: Quick sigorta tamamlayıcı sağlık sigortasında ayakta tedavi teminatınızı poliçeniz başladıktan hemen sonra kullanabilirsiniz. Ancak özel şartlarda belirtilen hastalıklara ait yatarak tedavi giderlerinizi, fizik tedavi giderleri ile endoskopik işlem giderlerinizi sigortanız başladıktan 3 ay sonra, ek sağlık hizmetlerini ise 45 gün sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Teminatlar

Quick Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası teminatları, tüm Tamamlayıcı Sağlık Sigortalarında olduğu gibi, yatarak ve ayaktan tedavi teminatlarından oluşmaktadır.

1-) Ayakta Tedavi Teminatları: Bu teminat grubu ile, muayene, tanı işlemleri, teşhis ve tedavinin hastanede yatmayı gerektirmediği hallerde, sağlık kurumlarında yapılan işlemleri kapsar. Ayakta Tedavi Teminat Grubu aşağıdaki teminatları içermektedir.

Ayakta tedavi teminatları, Doktor muayenesi, görüntüleme, tahlil ve tanı yöntemleri ile fizik tedavi hizmetinden oluşmaktadır. Quick sigorta için ayakta tedavi teminatı limitleri aşağıdaki gibidir.

Ayakta Tedavi Teminatları

·       Doktor Muayene

Yılda 10 Adet

·       Laboratuvar

Sınırsız

·       Görüntüleme

Sınırsız

·       İleri Tanı Yöntemleri

Sınırsız

·       Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

(Poliçe Limitleri Dahilinde)

2-) Yatarak Tedavi Teminatları: Bu teminat grubu ile, Sigortalı’nın, ameliyat ve hastanede yatarak yapılan tedavileri için, hastaneye yatış-çıkış tarihleri arasındaki doktor, ameliyathane, oda yemek, refakatçi (bir kişi ile sınırlıdır), tıbbi malzeme, ilaç ve hastalığın komplikasyonlarının tedavisi için tıbbi gerekliliği bulunan tıbbi hizmetlere ait giderleri ile yoğun bakım giderleri karşılanır. Yatarak Tedavi Teminat Grubu aşağıdaki teminatları içermektedir:

Yatarak Tedavi Teminatları

·       Ameliyat Giderleri

Limitsiz

·       Ambulans

Limitsiz

·       Yoğun Bakım   

Limitsiz

·       Küçük Müdahaleler

Limitsiz

·       Kemoterapi

Limitsiz

·       Radyoterapi

Limitsiz

·       Koroner Anjiyografi

Limitsiz

·       Diyaliz

Limitsiz

·       Yapay Uzuv

(30.000 TL)

·       Tedavi İçin Yatış

Limitsiz

·       Tek Kişilik Oda ve Yemek

Limitsiz

·       Refakatçi

Limitsiz

·       Evde Bakım

(Poliçe Limitleri Dahilinde)

·       Yatış Sonrası Fizik Tedavi

(Poliçe Limitleri Dahilinde)

 5-) Ekstra Teminatlar: Quick sigorta yukarıdaki teminatların yanı sıra sizlere daha konforlu bir sağlık hizmeti deneyimi yaşatmak için bazı ücretsiz ek avantajlar da sunmaktadır. Quick sigortanın Tamamlayıcı Sağlık

Quick sigorta, Check Up, Diş paketi, göz paketi gibi tanıdık asistans hizmetlerinin yanı sıra sınırsız online diyetisyen, sınırsız online psikolojik danışmanlık, 2.doktor görüşü, uzman doktordan online danışmanlık ve 45 yaş üzeri için yılda 1’er kez PSA ve Mamografi gibi ekstra hizmetlerle sektörde fark yaratmaktadır. 

Sigortası poliçe sahiplerine sunduğu bedelsiz ek avantajları aşağıdaki gibidir:

Ekstra (Bedelsiz) Teminatlar

·       Diş Paketi

Yılda 1 Kez

·       Göz Kontrol

Yılda 1 Kez

·       Online Diyetisyen

Sınırsız

·       Online Psikolog Psikolojik Danışma

Sınırsız

·       Uzaktan Tıbbi Danışmanlık

Sınırsız

.       İkinci Doktor Görüşü

Sınırsız

.       Online Uzman Doktor

Yılda 4 Kez

.       Mamografi (40 Yaş Üstü İçin)

Yılda 1 Kez

.       PSA (40 Yaş Üstü İçin)

Yılda 1 Kez

Quick Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

 

Quick Sigortanın Tamamlayıcı Sağlık Sigortasında anlaşmalı olduğu hastanelerin kapsamı seçmiş olduğunuz portföy türüne göre değişiklik göstermektedir. Bizim web sitemizde sunduğumuz anlaşmalı sağlık kurumları listesi ise en geniş kapsamlı portföye göre verilmektedir. Diğer taraftan web sitemizde hizmetinize sunduğumuz anlaşmalı sağlık kurumları listeleri sık aralıklarla güncellense de yeni değişikliklerin listelerimize yansıması zaman alabilmektedir.

Belirttiğimiz sebeplerle sigorta poliçenizi yaptırmadan önce sigorta şirketinizin kapsamında olduğu görünen hastaneyi arayıp sigorta yaptıracağınız şirketle anlaşmalarının geçerli olup olmadığını teyit ettirmeniz her zaman yararınıza olacaktır!

 

Quick Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

 

Tüm sigorta şirketlerinde olduğu gibi Quick Sigorta’da Tamamlayıcı Sağlık Sigortası poliçe ücretleri hesaplanırken, bugüne kadar herhangi bir sağlık sorunu yaşamayan kişiler için yaş, cinsiyet ve yaşanan şehir temel parametreler olarak esas alınır.

Ancak sigorta şirketlerinin gerçek poliçe fiyatlarını belirleyebilmeleri için bundan daha fazlasına ihtiyaçları vardır. Dolayısıyla herhangi bir sigorta şirketinden tamamlayıcı sağlık sigortası fiyat teklifi alabilmeniz için yaş (Gün, Ay, Yıl şeklinde doğum tarihiz), cinsiyet ve yaşadığınız şehir kriterlerinin yanı sıra sağlık geçmişinizin de sorgulanabilmesi için TC kimlik numaranızın o sigorta şirketinin hesaplama modülüne girilmesi gerekir.

Diğer taraftan web sitemizdeki teklif al modüllerine tıklayarak karşınıza çıkan fiyat hesaplama modülüne yaş, cinsiyet ve yaşadığınız şehir seçeneklerini yazıp hesapla butonuna bastığınızda Quick sigorta dahil anlaşmalı olduğumuz 10’dan fazla sigorta şirketine ait “Yaklaşık Fiyatları” görebilirisiniz.

Quick Sigortadan gerçek bir tamamlayıcı sağlık sigortası fiyat teklifi alabilmeniz için ise, karşınıza çıkan ortalama fiyat modüllerinin alt kısmındaki güncel fiyat al butonuna tıklayıp, çıkan forma TC kimlik numaranız dahil istenilen bilgileri girdiğinizde. Tecrübeli danışmanlarımız en geç 24 saat içinde Quick sigorta dahil anlaşmalı olduğumuz 10’dan fazla sigorta şirketinin sizin için sunduğu gerçek fiyat tekliflerini tarafınıza ileteceklerdir.

Not: Açıklamalara dayanak olarak 01.11.2022 tarihli Quick Sigorta Resmî Web Sitesi içeriği esas alınmıştır.