Şu an sitemizde 11 kişi
bulunmaktadır

Acıbadem Sigorta

Acıbadem Sigortanın Sunduğu Sağlık Sigortası Hizmetleri

 

Sigortacılık Sektörünün köklü kuruluşlarından Acıbadem Sigorta Aşağıdaki sigorta dallarında hizmet vermektedir:

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Teklif Al

Özel Sağlık Sigortası

Teklif Al

Seyahat Sağlık Sigortası

Teklif Al

Yabancı Sağlık Sigortası

 

Bu kısımdan sonraki detaylar, tamamlayıcı sağlık sigortası ile ilgili olup, diğer sağlık sigortası ürünleri hakkında detaylı bilgi almak için teklif al butonuna tıklayıp bize teklif sorgulama formu gönderebilir ya da Whatsapp ya da Telefon gibi diğer iletişim kanallarından bize ulaşabilirsiniz!

 

Acıbadem Sigorta Kişiye Özel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

 

Bupa Acıbadem Kişiye Özel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile Genel Sağlık Sigortası kapsamında alınan hizmetler için, anlaşmalı özel sağlık kuruluşlarında herhangi bir işlem farkı ödemeden, geniş medikal hizmet ağı üzerinden, SenCard’lı olma ayrıcalığı ile hizmet alırsınız.

Bupa Acıbadem Sigorta’nın, bu ürün için özel olarak anlaşma yaptığı ve ihtiyacınıza göre sizin belirleyeceğiniz T1 ya da T2 Medikal Hizmet Ağında geçerlidir.

T1: Hizmet verilen tüm branşlarda SGK ile de anlaşmalı özel sağlık kurumlarına ilave olarak, sadece belirli branşlarda SGK ile anlaşmalı olan özel sağlık kurumlarının da dahil olduğu geniş Medikal Hizmet Ağıdır.

T2: Hizmet verilen tüm branşlarda SGK ile de anlaşmalı olan özel sağlık kurumlarının yer aldığı Medikal Hizmet Ağıdır.

Acıbadem Sigorta Kişiye Özel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile ilgili daha detaylı bilgi almak için, Web Sitemizdeki Whatsapp ve Telefon iconlarına tıklayarak bize ulaşabilirsiniz!

 

Acıbadem Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teminatlar ve Genel Koşullar

 

Giriş Yaşı: 0 – 55 Yaş Aralığı. 18 Yaş altı genç, çocuk ve bebekler tek başlarına sigortalanabilmekte.

Gebelik Giriş Yaş Aralığı: 18-45 Yaş

Doğum Teminatı: Acıbadem Sigorta’da Poliçe kapsamındaki bekleme süreleri dahilinde doğum teminatı vardır.

Doğum Teminatı Bekleme Süresi: Acıbadem Sigorta’da Doğum Teminatı bekleme süresi 1 Yıldır.

Ömür Boyu Yenileme Garantisi: Aralıksız 3 yıl sigortalılık ardından yapılan değerlendirme sonrası ömür boyu yenileme garantisi verilmektedir.

Geçmiş Hastalık: Acı Badem Sigorta’da geçmiş hastalıklar Tamamlayıcı Sağlık Sigortasında kapsam dışıdır.

Bekleme Süresi: İlk sigortalanma tarihinden sonra ortaya çıkan ve yatarak tedavi kapsamındaki tüm işlemler ile ayakta veya yatarak olmasına bakılmaksızın tüm fizik tedavi ve rehabilitasyon ile ilgili giderler, ilk sigortalanma tarihinden başlamak üzere 3 aylık bekleme süresi boyunca teminat kapsamı dışındadır.

 

Teminatlar

 

Bupa Acıbadem Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası teminatları, tüm Tamamlayıcı Sağlık Sigortalarında olduğu gibi, yatarak ve ayaktan tedavi teminatlarından oluşmaktadır. Acıbadem sigortada dilerseniz ek prim ödeyerek (Gebelik teminatı ekleyerek) Tamamlayıcı Sağlık Sigortası poliçenizi Gebelik Kapsamlı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası poliçesine de çevirebilirsiniz.

1-)Ayakta Tedavi Teminatları: Bu teminat grubu ile, muayene, tanı işlemleri, teşhis ve tedavinin hastanede yatmayı gerektirmediği hallerde, sağlık kurumlarında yapılan işlemleri kapsar. Ayakta Tedavi Teminat Grubu aşağıdaki teminatları içermektedir.

Ayakta tedavi teminatları, Doktor muayenesi, görüntüleme, tahlil ve tanı yöntemleri ile fizik tedavi hizmetinden oluşmaktadır. Acıbadem sigorta için ayakta tedavi teminatı limitleri aşağıdaki gibidir.

Ayakta Tedavi Teminatları

·       Doktor Muayene

Yılda 10 Adet

·       Laboratuvar

Sınırsız

·       Görüntüleme

Sınırsız

·       İleri Tanı Yöntemleri

Sınırsız

·       Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

(Poliçe Limitleri Dahilinde)

2-)Yatarak Tedavi Teminatları: Bu teminat grubu ile, Sigortalı’nın, ameliyat ve hastanede yatarak yapılan tedavileri için, hastaneye yatış-çıkış tarihleri arasındaki doktor, ameliyathane, oda yemek, refakatçi (bir kişi ile sınırlıdır), tıbbi malzeme, ilaç ve hastalığın komplikasyonlarının tedavisi için tıbbi gerekliliği bulunan tıbbi hizmetlere ait giderleri ile yoğun bakım giderleri karşılanır. Yatarak Tedavi Teminat Grubu aşağıdaki teminatları içermektedir:

Yatarak Tedavi Teminatları

·       Ameliyat Giderleri

Limitsiz

·       Ambulans

Limitsiz

·       Yoğun Bakım   

Limitsiz

·       Küçük Müdahaleler

Limitsiz

·       Kemoterapi

Limitsiz

·       Radyoterapi

Limitsiz

·       Koroner Anjiyografi

Limitsiz

·       Diyaliz

Limitsiz

·       Yapay Uzuv

30.000 TL

·       Tedavi İçin Yatış

Limitsiz

·       Tek Kişilik Oda ve Yemek

Limitsiz

·       Refakatçi

Limitsiz

·       Evde Bakım

(Poliçe Limitleri Dahilinde)

·       Yatış Sonrası Fizik Tedavi

(Poliçe Limitleri Dahilinde)

3-)Gebelik Teminatları: Gebelik teminatları, gebelik kapsamlı sigorta  yaptıran anne adaylarının, gebelik muayeneleri, bu muayeneler sonucunda talep edilen tetkik ve tahlilleri, gebelik kaynaklı komplikasyonları ve ayrıca normal ve sezaryen doğum giderlerini karşılayan teminatlar grubudur. Acıbadem sigorta için gebelik teminatları aşağıdaki gibidir:

Gebelik Teminatları

·       Bekleme Süresi

1 Yıl

·       Gebelik Muayenesi

10 Adet

·       Gebelik Tetkikleri

Sınırsız

·       Gebelik Tahlilleri

Sınırsız

·       Gebelik Komplikasyonları

Sınırsız

·       Normal Doğum

Sınırsız

·       Sezaryen Doğum

Sınırsız

 4-)Ekstra Teminatlar: Bupa Acıbadem sigorta yukarıdaki teminatların yanı sıra sizlere daha konforlu bir sağlık hizmeti deneyimi yaşatmak için bazı ücretsiz ek avantajlar da sunmaktadır. Acıbadem sigortanın Tamamlayıcı Sağlık Sigortası poliçe sahiplerine sunduğu bedelsiz ek avantajları aşağıdaki gibidir:

Ekstra (Bedelsiz) Teminatlar

·       Check Up

Yok

·       Diş Paketi

Yok

·       Diyetisyen

Yılda 6 Seans

·       Psikolog

Yılda 6 Seans

·       Uzaktan Tıbbi Danışmanlık

Var

 

Acıbadem Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

 

Bupa Acıbadem Sigortanın Tamamlayıcı Sağlık Sigortasında anlaşmalı olduğu hastanelerin kapsamı seçmiş olduğunuz portföy türüne göre değişiklik göstermektedir. Bizim web sitemizde sunduğumuz anlaşmalı sağlık kurumları listesi ise en geniş kapsamlı portföye göre verilmektedir. Diğer taraftan web sitemizde hizmetinize sunduğumuz anlaşmalı sağlık kurumları listeleri sık aralıklarla güncellense de yeni değişikliklerin listelerimize yansıması zaman alabilmektedir.

Belirttiğimiz sebeplerle sigorta poliçenizi yaptırmadan önce sigorta şirketinizin kapsamında olduğu görünen hastaneyi arayıp sigorta yaptıracağınız şirketle anlaşmalarının geçerli olup olmadığını teyit ettirmeniz her zaman yararınıza olacaktır!

 

Acıbadem Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

 

Tüm sigorta şirketlerinde olduğu gibi Acıbadem Sigorta’da Tamamlayıcı Sağlık Sigortası poliçe ücretleri hesaplanırken, bugüne kadar herhangi bir sağlık sorunu yaşamayan kişiler için yaş, cinsiyet ve yaşanan şehir temel parametreler olarak esas alınır.

Ancak sigorta şirketlerinin gerçek poliçe fiyatlarını belirleyebilmeleri için bundan daha fazlasına ihtiyaçları vardır. Dolayısıyla herhangi bir sigorta şirketinden tamamlayıcı sağlık sigortası fiyat teklifi alabilmeniz için yaş (Gün, Ay, Yıl şeklinde doğum tarihiz), cinsiyet ve yaşadığınız şehir kriterlerinin yanı sıra sağlık geçmişinizin de sorgulanabilmesi için TC kimlik numaranızın o sigorta şirketinin hesaplama modülüne girilmesi gerekir.

Diğer taraftan web sitemizdeki teklif al modüllerine tıklayarak karşınıza çıkan fiyat hesaplama modülüne yaş, cinsiyet ve yaşadığınız şehir seçeneklerini yazıp hesapla butonuna bastığınızda Acıbadem sigorta dahil anlaşmalı olduğumuz 10’dan fazla sigorta şirketine ait “Yaklaşık Fiyatları” görebilirisiniz.

Acıbadem Sigortadan gerçek bir tamamlayıcı sağlık sigortası fiyat teklifi alabilmeniz için ise, karşınıza çıkan ortalama fiyat modüllerinin alt kısmındaki güncel fiyat al butonuna tıklayıp, çıkan forma TC kimlik numaranız dahil istenilen bilgileri girdiğinizde. Tecrübeli danışmanlarımız en geç 24 saat içinde Acıbadem sigorta dahil anlaşmalı olduğumuz 10’dan fazla sigorta şirketinin sizin için sunduğu gerçek fiyat tekliflerini tarafınıza ileteceklerdir.

Not: Açıklamalara dayanak olarak 01.07.2021 tarihli Acıbadem Sigorta Resmî Web Sitesi içeriği esas alınmıştır.