Şu an sitemizde 24 kişi
bulunmaktadır

AcnTURK SİGORTA

AcnTURK SİGORTA’nın Sunduğu Sağlık Sigortası Hizmetleri

Sigortacılık Sektörünün yenilikçi kuruluşlarından AcnTURK SİGORTA Aşağıdaki sigorta dallarında hizmet vermektedir:

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

 

Teklif Al

Özel Sağlık Sigortası

 

Yok

Seyahat Sağlık Sigortası

 

Yok

Yabancı Sağlık Sigortası

 

Yok

Bu kısımdan sonraki detaylar, tamamlayıcı sağlık sigortası ile ilgili olup, diğer sağlık sigortası ürünleri hakkında detaylı bilgi almak için teklif al butonuna tıklayıp bize teklif sorgulama formu gönderebilir ya da Whatsapp ya da Telefon gibi diğer iletişim kanallarından bize ulaşabilirsiniz!

AcnTURK SİGORTA Sağlığım Tamam Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Sağlığım Tamam sigortası ile anlaşmalı özel hastaneler ve doktor muayenelerinde, SGK’nın sizin adınıza kuruma ödediği tutardan arta kalan yüksek fark ortadan kalkıyor. Yatarak tedavilerde herhangi bir limit olmaksızın, ayakta tedavilerde ise yılda 10 vakaya kadar bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Laboratuvar görüntüleme, fizik tedavi ve ileri tanı yöntemlerini de dert etmenize gerek yok. Çünkü hepsi poliçelerin kapsamı altında!

AcnTURK SİGORTA Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile ilgili daha detaylı bilgi almak için, Web Sitemizdeki Whatsapp ve Telefon iconlarına tıklayarak bize ulaşabilirsiniz!

AcnTURK SİGORTA Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teminatlar ve Genel Koşullar

Giriş Yaşı: 0 – 64 Yaş Aralığı. 0-6 yaş aralığındaki çocukların sigortalanabilmesi için anne ya da babadan en az birinin de sigortalanması gerekmez. Ancak anne sigortalı ise bebeğe ekstra başka haklar da tanınmaktadır.

Doğum Teminatı: AcnTURK SİGORTA’da Poliçe kapsamındaki bekleme süreleri dahilinde doğum teminatı vardır.

Doğum Teminatı Bekleme Süresi: AcnTURK SİGORTA’da Doğum Teminatı bekleme süresi  6 aydır.

Ömür Boyu Yenileme Garantisi: AcnTURK SİGORTA’dan tamamlayıcı sağlık sigortasında ömür boyu yenileme garantisi alabilmek için en fazla 58 yaşından küçük olmanız ve Aralıksız 2 yıl sigortalılık ardından yapılan değerlendirmenin olumlu sonuçlanması gerekmektedir.

Geçmiş Hastalık: AcnTURK SİGORTA’da geçmiş hastalıklar Tamamlayıcı Sağlık Sigortasında kapsam dışıdır.

Bekleme Süresi: İlk sigortalanma tarihinden sonra ortaya çıkan ve yatarak tedavi kapsamındaki tüm işlemler ile ayakta veya yatarak olmasına bakılmaksızın tüm fizik tedavi ve rehabilitasyon ile ilgili giderler, ilk sigortalanma tarihinden başlamak üzere 3 aylık bekleme süresi boyunca teminat kapsamı dışındadır.

TEMİNATLAR

AcnTURK SİGORTA’da Tamamlayıcı Sağlık Sigortası teminatları, tüm Tamamlayıcı Sağlık Sigortalarında olduğu gibi, yatarak ve ayaktan tedavi teminatlarından oluşmaktadır. AcnTURK SİGORTA’da sigortada dilerseniz ek prim ödeyerek (Gebelik teminatı ekleyerek) Tamamlayıcı Sağlık Sigortası poliçenizi Gebelik Kapsamlı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası poliçesine de çevirebilirsiniz.

1-) Ayakta Tedavi Teminatları: Bu teminat grubu ile, muayene, tanı işlemleri, teşhis ve tedavinin hastanede yatmayı gerektirmediği hallerde, sağlık kurumlarında yapılan işlemleri kapsar. Ayakta Tedavi Teminat Grubu aşağıdaki teminatları içermektedir.

Ayakta tedavi teminatları, Doktor muayenesi, görüntüleme, tahlil ve tanı yöntemleri ile fizik tedavi hizmetinden oluşmaktadır. AcnTURK SİGORTA için ayakta tedavi teminatı limitleri aşağıdaki gibidir.

Ayakta Tedavi Teminatları

·       Doktor Muayene

Yılda 10 Adet

·       Laboratuvar

Sınırsız

·       Görüntüleme

Sınırsız

·       İleri Tanı Yöntemleri

Sınırsız

·       Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

(Poliçe Limitleri Dahilinde)

2-) Yatarak Tedavi Teminatları: Bu teminat grubu ile, Sigortalı’nın, ameliyat ve hastanede yatarak yapılan tedavileri için, hastaneye yatış-çıkış tarihleri arasındaki doktor, ameliyathane, oda yemek, refakatçi (bir kişi ile sınırlıdır), tıbbi malzeme, ilaç ve hastalığın komplikasyonlarının tedavisi için tıbbi gerekliliği bulunan tıbbi hizmetlere ait giderleri ile yoğun bakım giderleri karşılanır. Yatarak Tedavi Teminat Grubu aşağıdaki teminatları içermektedir:

Yatarak Tedavi Teminatları

·       Ameliyat Giderleri

Limitsiz

·       Ambulans

Limitsiz

·       Yoğun Bakım   

Limitsiz

·       Küçük Müdahaleler

Limitsiz

·       Kemoterapi

Limitsiz

·       Radyoterapi

Limitsiz

·       Koroner Anjiyografi

Limitsiz

·       Diyaliz

Limitsiz

·       Yapay Uzuv

(50.000 TL)

·       Tedavi İçin Yatış

Limitsiz

·       Tek Kişilik Oda ve Yemek

Limitsiz

·       Refakatçi

Limitsiz

·       Evde Bakım

(Poliçe Limitleri Dahilinde)

·       Yatış Sonrası Fizik Tedavi

(Poliçe Limitleri Dahilinde)

 3-) Gebelik Teminatları: Gebelik teminatları, gebelik kapsamlı sigorta  yaptıran anne adaylarının, gebelik muayeneleri, bu muayeneler sonucunda talep edilen tetkik ve tahlilleri, gebelik kaynaklı komplikasyonları ve ayrıca normal ve sezaryen doğum giderlerini karşılayan teminatlar grubudur. AcnTURK SİGORTA için gebelik teminatları aşağıdaki gibidir:

Gebelik Teminatları

·       Bekleme Süresi

6 Ay

·       Gebelik Muayenesi

10 Adet

·       Gebelik Tetkikleri

Sınırsız

·       Gebelik Tahlilleri

Sınırsız

·       Gebelik Komplikasyonları

Sınırsız

·       Normal Doğum

Sınırsız

·       Sezaryen Doğum

Sınırsız

4-) Ekstra Teminatlar: AcnTURK SİGORTA yukarıdaki teminatların yanı sıra sizlere daha konforlu bir sağlık hizmeti deneyimi yaşatmak için bazı ücretsiz ek avantajlar da sunmaktadır. AcnTURK SİGORTA’nın Tamamlayıcı Sağlık Sigortası poliçe sahiplerine sunduğu bedelsiz ek avantajları aşağıdaki gibidir:

Ekstra (Bedelsiz) Teminatlar

·       Check Up

Yılda 1 Kez

·       Diş Paketi

Yok

·       Diyetisyen

Yok

·       Psikolog

Yok

·       PSA

40 Yaş Üstü Yılda 1 Kez

·       Mamografi

40 Yaş Üstü Yılda 1 Kez

·       Kemik Dansimetresi

50 Yaş Üstü Yılda 1 Kez

·       Kolon Kanseri Taraması

50 Yaş Üstü Yılda 1 Kez

·       Uzaktan Tıbbi Danışmanlık

Var/Sınırsız

AcnTURK SİGORTA Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

AcnTURK SİGORTA’nın Tamamlayıcı Sağlık Sigortasında anlaşmalı olduğu hastanelerin kapsamı seçmiş olduğunuz portföy türüne göre değişiklik göstermektedir. Bizim web sitemizde sunduğumuz anlaşmalı sağlık kurumları listesi ise en geniş kapsamlı portföye göre verilmektedir. Diğer taraftan web sitemizde hizmetinize sunduğumuz anlaşmalı sağlık kurumları listeleri sık aralıklarla güncellense de yeni değişikliklerin listelerimize yansıması zaman alabilmektedir.

Belirttiğimiz sebeplerle sigorta poliçenizi yaptırmadan önce sigorta şirketinizin kapsamında olduğu görünen hastaneyi arayıp sigorta yaptıracağınız şirketle anlaşmalarının geçerli olup olmadığını teyit ettirmeniz her zaman yararınıza olacaktır!

AcnTURK SİGORTA Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

Tüm sigorta şirketlerinde olduğu gibi AcnTURK SİGORTA’da da Tamamlayıcı Sağlık Sigortası poliçe ücretleri hesaplanırken, bugüne kadar herhangi bir sağlık sorunu yaşamayan kişiler için yaş, cinsiyet ve yaşanan şehir temel parametreler olarak esas alınır.

Ancak sigorta şirketlerinin gerçek poliçe fiyatlarını belirleyebilmeleri için bundan daha fazlasına ihtiyaçları vardır. Dolayısıyla herhangi bir sigorta şirketinden tamamlayıcı sağlık sigortası fiyat teklifi alabilmeniz için yaş (Gün, Ay, Yıl şeklinde doğum tarihiz), cinsiyet ve yaşadığınız şehir kriterlerinin yanı sıra sağlık geçmişinizin de sorgulanabilmesi için TC kimlik numaranızın o sigorta şirketinin hesaplama modülüne girilmesi gerekir.

Diğer taraftan web sitemizdeki teklif al modüllerine tıklayarak karşınıza çıkan fiyat hesaplama modülüne yaş, cinsiyet ve yaşadığınız şehir seçeneklerini yazıp hesapla butonuna bastığınızda AcnTURK SİGORTA dahil anlaşmalı olduğumuz 10’dan fazla sigorta şirketine ait “Yaklaşık Fiyatları” görebilirisiniz.

AcnTURK SİGORTA’dan gerçek bir tamamlayıcı sağlık sigortası fiyat teklifi alabilmeniz için ise, karşınıza çıkan ortalama fiyat modüllerinin alt kısmındaki güncel fiyat al butonuna tıklayıp, çıkan forma TC kimlik numaranız dahil istenilen bilgileri girdiğinizde. Tecrübeli danışmanlarımız en geç 24 saat içinde AcnTURK SİGORTA dahil anlaşmalı olduğumuz 10’dan fazla sigorta şirketinin sizin için sunduğu gerçek fiyat tekliflerini tarafınıza ileteceklerdir.

Not: Açıklamalara dayanak olarak 20.09.2021 tarihli AcnTURK SİGORTA Resmî Web Sitesi içeriği esas alınmıştır.

Fiyat Teklifi İçin Tıklayınız